Čt

U T-mobile je stále oblíbená Twist karta

operator-t-mobile.jpg
foto: T-Mobile

V době, kdy tento mobilní operátor začínal, byla právě Twist karta jednou z nejoblíbenějších možností toho, jak využívat dané služby. Nyní musíme říci, že ji T-mobile stále používá v rámci svých předplacenek.

Podíváme-li se blíže na to, čím je vlastně Twist karta charakteristická, musíme říci, že jde o variantu k běžnému paušálu. Zatímco u něho nejprve využíváte a poté platíte, zde je to naopak. Jedná se o předplacenou kartu, která funguje na principu toho, že si dobijete kredit. Následně můžete využívat řadu různých služeb, které jsou spojeny s voláním, posíláním SMS nebo s internetem. Ceny za služby jsou následně odpočítávány z daného kreditu, který na vaší SIM kartě máte.

Tato T-mobile karta je vhodná pro toho, kdo volá méně

O Twist kartě musíme říci rozhodně i to, že je ideální především pro ty uživatele tohoto operátora, kteří volají a píší spíše méně. Zároveň je potěší tím, že mohou mít všechny výdaje bezpečně pod kontrolou. I když mohou být paušály v několika směrech výhodnější, musíme říci i to, že zde T-mobile nabídne také několik výhod. Ty nejsou spojeny s ničím jiným, než se samotným dobitím. Pokud ho provedete, je pro vás připraveno hned několika zajímavých výhod. I to může zvyšovat důvody, proč se pro danou kartu rozhodnout.

Ideální pro toho, kdo chce být u Tmobile bez závazků

Další zajímavou charakteristikou této karty je to, že vás k ničemu nezavazuje. Zatímco u paušálů se neobejdete bez smlouvy, v tomto případě k ničemu takovému nedochází. Nejenom, že vás Twist karta k ničemu nezavazuje, ale jedná se také o anonymní možnost, jak mít vlastní telefonní číslo. A jak ji získat? Jednou z cest je třeba prodejna Tmobile. Stejně tak není problémem objednat předplacenou kartu na internetu. Třeba i s případným potřebným kreditem. Většinou jde ale jenom o základní, pouze ve výši několika desítek korun.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.