Út

Proč využívat službu moje O2?

operator-o2.png
foto: O2

Jste u operátora O2 a chcete využívat všechny dostupné služby a možnosti skutečně naplno? Pokud ano, podívejte se spolu s námi na to, proč je dobré využívat také platformu, která nese název moje O2.

Jedná se o unikátní online prostředí, které by se dalo nazvat internetovou samoobsluhou. Už to samo o sobě nám poměrně dobře napovídá, proč je dobré jít právě touto cestou. Budeme moci vše vyřídit z pohodlí našich domovů, bez nutnosti kamkoliv chodit, nebo kamkoliv volat. To hlavní, co lze získáte, jsou samozřejmě přehledy. Budete tak přesně vědět, kolik jste provolali minulé měsíce, stejně jako víte, jak jste na tom v tuto konkrétní chvíli – tedy kolik činí ona konkrétní útrata.

O2 vytvořila tuto službu i pro lepší přehled o vyúčtování

Není to jenom informace o aktuální útratě, jelikož je to i ideální nástroj k tomu, jak můžete mít lepší přehledy o svém vyúčtování. Vše si můžete přehledně zobrazit a rozhodně neuvidíte jenom termín nebo částku. Uvidíte také přehledný termín hovorů, stejně jako zde máte jistoty spojené s tím, že zde vidíte také informace i čerpání kreditu. Jak je vidět, O2 tuto možnost rozhodně nevytvořil jenom pro ty, kteří mají u daného operátora paušál. Ani to ale nejsou jediné důvody pro využití.

Prostřednictvím moje O2 lze aktivovat i řadu služeb

Dalším důvodem pro využití je možnost prostřednictví dané platformy aktivovat i celou řadu služeb. Ty se mohou týkat třeba volání a tarifů, stejně jako vašich dat. Jsou to ale i služby doplňkové, které vám může moje O2 nabídnout. Konkrétně třeba aktivace informačního limitu, nebo aktivace hlasové schránky. Ani tím ale zajímavosti a důvody nekončí. Nechybí ani možnost cílená na firemní klientelu. Ta je spojena s tím, že aplikace umožní podnikatelům spravovat a nastavovat služby i u mobilů, které využívají samotní zaměstnanci.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.