Čt

Rychlá půjčka patří mezi hit posledních let

bankovky-03.jpg

Svět úvěrů je poměrně dynamický a tak platí, že se postupně mění a objevují se nové produkty. Mezi takové patří i rychlá půjčka. Ta je na trhu teprve několik let. Čím se primárně liší od běžných možností?

V první řadě je to určitě celkový přístup, jelikož tento úvěr ukazuje, že vše lze vyřídit jednoduše, rychle a bez zbytečných komplikací. Zatímco v době, kdy na trhu začínal, nabízel pouze peníze v řádech stokorun a tisícikorun, dnes už nabídne mnohem více. Jsou to třeba i desetitisíce, které lze bez potíží v rámci podané žádosti získat. To ale není jediné specifikum.

Rychlá půjčka se liší hlavně splatností

Podíváme-li se na to, čím se tento úvěr liší právě od těch ostatních, je to zcela určitě splatnost. Pokud si vezmeme klasickou půjčku, můžeme si vracení půjčené sumy rozložit třeba do období několika let. V daném směru jde rychlá půjčka trochu jinak, jelikož je spojena s jednorázovým termínem splatnosti. I když bývá v rozmezí jednoho kalendářního měsíce, není žádným problémem třeba ani to, pokud si ho prodloužíme. A to i několikrát. To je to nejdůležitější, čím se od běžných a nejznámějších variant liší.

Čím se půjčky před výplatou také pyšní? Rychlostí vyřízení

Důležitý rozdíl se týká také rychlosti samotného vyřízení úvěrového produktu. I zde bychom měli být konkrétní a říci, že běžná půjčka se může vyřizovat třeba i několik dní. Tu tak půjčka před výplatou strčí hravě do kapsy. Proč? Jelikož u ní není problémem vyřízení v rámci několika málo minut. Je s tím spojen hlavně automatický online proces, kdy není třeba jakýchkoliv osobních schůzek, ani dalšího osobního jednání. Stejně tak nemusí být dokládána výše příjmu, stejně jako nemusí být nahlíženo ani do registrů. To vše jsou pozitiva, která jistě zaujmou každého žadatele – ať už je nebo není takzvaným problémovým klientem se zápisem.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.