Po

Půjčka před výplatou bez poplatku předem

bankovky-05.jpg

V dnešní době existuje mnoho možností, jak si půjčit. Firmy se v nabídce zejména krátkodobých půjček předhánějí. Rovněž také neustále zrychlují a vylepšují proces podání žádosti o půjčku, její schválení a vyplacení. Mnohdy netrvá déle než deset minut.

 

Půjčka před výplatou má jednoduché podmínky

Postačí, když máte platný doklad totožnosti, je vám od 18 do 65 let a jste občanem České republiky. Půjčit si mohou osoby s jakýmkoliv stabilním příjmem, ale podmínkou je nemít exekuci a nebýt v insolvenci. Půjčka před výplatou je pak snadno dostupná. Důležitou podmínkou je mít účet vedený na své jméno, funkční mobilní telefon a přístup na internet pro podání žádosti o půjčku.

 

Výhodou půjčky je možnost sjednat ji online, aniž bychom museli někam docházet. Nevýhodou je pouze cena půjčky. Sazba RPSN je vysoká a proto je vhodné využívat online srovnání a vybírat si půjčku co nejlevněji.

Rychlá půjčka je vyplacena za pár minut 

Peníze můžete mít na svém účtě během pár minut v případě, že máte účet u stejné banky, jako vybraná společnost. Pokud jde o převod do jiné banky, trvá několik hodin, maximálně jeden den. Rychlá půjčka  je výborným pomocníkem ve chvíli, kdy si chcete něco rychle koupit a nechcete čekat, než si našetříte. Život na dluh je u mnoha zákazníků jakýmsi standartem, který umožní pořídit si vše, co potřebují hned. Půjčka pět tisíc vám plně postačí na úhradu nečekaných výdajů, jako jsou škody po vytopení sousedů, výměna spotřebiče, nákup doplňků do bytu či romantický víkend s přítelem. Na co peníze použijete, nemusíte nikomu dokládat. Peníze můžete použít jako krátkodobou rezervu. Protože jde o poměrně drahý produkt, není vhodné ji využívat dlouhodobě. Každé prodloužení půjčky stojí menší poplatek. Zaplatíte danou částku a půjčku můžete zaplatit až o měsíc později. Toto prodloužení je možné využít maximálně třikrát.

 

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.