Čt

I neřešitelné dluhy zvládnete pomocí oddlužnění

oddluzeni10.jpg
foto: Shutterstock

 

Stačí prošvihnout několik splátek u našich půjček a problém je na světě. Rázem se mohou objevit velké neřešitelné dluhy. Cesta z nich přece jenom vede a přináší ji oddlužnění. Co vlastně umí?

 

 

Co si můžeme představit pod tím, pokud řekneme, že máme dluhy skutečně neřešitelné? Může se jednat například o takové závazky, které budou přímo spojeny s tím, že bychom je standardní cestou nezvládli uhradit ani během celého našeho života. Může se tak jednat třeba o dluhy v řádech milionů. I s nimi si však například oddlužení nemovitosti dokáže celkem dobře, jednoduše a také rychle poradit.

 

 

Využijte oddlužnění, které je spojeno také s odpuštěním dluhů

 

Na co bychom neměli zapomínat, to je rozhodně fakt spojený s tím, že máme možnost využít odpuštění našich dluhů. Více informací nám může přinést kalkulačka oddlužnění, která nám přesně spočítá právě to, kolik budeme moci reálně splatit a kolik nám bude odpuštěno. Můžeme tak říci, že oddlužnění je spojeno s pozitivem, díky kterému je až 70 procent závazků definitivně odpuštěno. Stačí jenom udělat vše proto, abychom alespoň zbývajících 30 % bez problémů uhradili, díky čemuž se dostaneme do situace, kdy z celého procesu vycházíme bez dluhů a takzvaně s čistým štítem. Díky tomu se i neřešitelné závazky dají pohodlně vyřešit.

 

Aktuální insolvence a způsob oddlužnění nás chrání před exekutory

 

Neřešitelné dluhy mohou být v běžném světě spojeny také s tím, že po nás doslova jdou nejprve věřitelé, poté inkasní agentury a na závěr to mohou být například exekutoři. Pokud své dluhy nebudeme řešit, zabaví nám movitý, stejně jako nemovitý majetek. Aktuální insolvence a způsob oddlužnění však nabídne ochranu. A to jak během pětiletého období, tak i následně, jelikož odpuštěné dluhy zkrátka už nebude možné jakkoliv vymáhat. Toto pravidlo platí u každého, kdo o možnost insolvence požádá. A to ať už jde o zaměstnance, nebo živnostníka, který hledá oddlužení OSVČ.

 

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.