Oddlužení

Čt

Insolvence dokáže vyřešit každý dluh

 

Máte problémy se svými závazky? Potom jistě víte, že jednou z cest je insolvence. Tedy proces, v rámci kterého díky pomoci státu eliminujete všechny své dluhy. A jaké konkrétně lze vyřešit?

 

číst článek
Čt

I neřešitelné dluhy zvládnete pomocí oddlužnění

 

Stačí prošvihnout několik splátek u našich půjček a problém je na světě. Rázem se mohou objevit velké neřešitelné dluhy. Cesta z nich přece jenom vede a přináší ji oddlužnění. Co vlastně umí?

 

číst článek
Čt

Jak dlouho může trvat oddlužení?

Mluvíme-li o oddlužení, máme na mysli zákonný proces, při kterém jsou eliminovány naše dluhy. Na co bychom při jeho popisu neměli zapomínat, to je délka toho, kdy budeme dluhy takto řešit.

číst článek
Čt

Známe nejdůležitější podmínky, které má oddlužení

Ne každému je jeho žádost o oddlužení schválena. Může to být hlavně proto, že nesplnil konkrétní podmínky. Podívejme se proto společně, jaké dnes patří k tomu skutečně nejdůležitějšímu.

číst článek
Čt

Víme, proč je oddlužení tak lákavé

Slyšeli jste už o oddlužení? Pokud ano a uvažujete o něm, přinášíme vám několik hlavních informací, které vás jasně přesvědčí o tom, proč je tak lákavé a samozřejmě také využívané. Pozitiv je mnoho.

číst článek
Čt

Odpuštění dluhů není u insolvence nic neobvyklého

Říkáte si, že vám dluhy nikdo neodpustí? Omyl. Je tu insolvence, které to dokáže. Nemyslíme však tu, která je určena firmám. Při dotazu, co je insolvence totiž myslíme konkrétně tu, která je pro fyzické osoby.

číst článek

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.