Čt

Na co lze využít půjčky od Profi Credit?

instituce-proficredit.jpg
foto: Proficredit

Uvažujete nad tímto poskytovatelem a zajímá vás, na co konkrétně můžete dostupný typ půjček konkrétně využít? Podívejte se spolu s námi na aktuální možnosti, které Profi Credit nabídne.

Tato nebankovní úvěrová společnost nabízí celkem tři hlavní typy svých úvěrů. Ty se liší nejenom tím, kolik částek je k dispozici, ale liší se také tím, pro koho jsou určeny. Lze tak využít třeba mikropůjčky nebo standardní půjčky pro běžné zaměstnance, stejně jako se nabízí také úvěry podnikatelské. Ty jsou určeny především pro živnostníky. Zajímá-li vás, na co konkrétně peníze využívat, podívejte se na nás přehled.

Běžné zaměstnance Profi Credit nijak neomezuje

Začneme tedy zaměstnaneckou půjčkou. Ta je k dispozici ve dvou variantách. První z nich je mikropůjčka, v rámci které není problémem půjčit si sumu až 4 999 Kč. Druhou variantou je už běžný nebankovní úvěr, kdy lze získat sumu až 166 000 Kč. Obě možnosti mají jednu věc společnou. Tou je neúčelovost. V praxi to znamená, že nás jako žadatele Profi Credit nijak neomezuje v tom, co si můžeme nebo co si nemůžeme za danou půjčku koupit. Vše je čistě v našich rukou. Souvisí s tím také velká výhoda spojená s tím, že není třeba dokládat různé faktury, účtenky, nebo třeba smlouvy spojené právě s konkrétními útratami. I to je jedna z velkých výhod.

Na co můžete využít podnikatelskou půjčku od ProfiCredit?

Jak jsme nastínili, tento typ úvěru již patří mezi úvěr účelový. Znamená to tedy, že není možné peníze utratit libovolně, jelikož v daném směru jsme lehce omezeni. Přesto ale musíme říci, že je to omezení minimální. Konkrétně totiž ProfiCredit vyžaduje, aby peníze byly utraceny výhradně v souvislosti s našimi podnikatelskými aktivitami a v souvislosti s rozšířením firmy. Můžeme tak peníze použít třeba na modernizaci zázemí, na nákup vybavení, strojů, nebo třeba dopravních prostředků.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.