Út

Jak u Kredito24 splatit svou půjčku? Dvěma způsoby

instituce-kredito24.jpg
foto: Kredito24

Pokud si vezmeme půjčku, je třeba ji také splácet. U většiny poskytovatelů to lze jenom běžným převodem, kdy je třeba počítat s časovou prodlevou. V rámci společnosti Kredito24 je to jinak.

Tento poskytovatel menších úvěrových produktů jasně dokazuje, že je na našem trhu jedničkou, která si zaručeně zaslouží pozornost. Je to dáno tím, že nabídne nejenom férový a transparentní přístup, ale že nabídne také dobré zázemí, stejně jako dobré inovativní služby. Ty se týkají možností, jak splatit váš úvěr. První varianta je logicky tou běžnou, kdy není problémem peníze vrátit třeba převodem z účtu. Zde je třeba jenom myslet na správný účet a variabilní symbol.

U Kredito24 můžete úvěr splatit i kartou

Druhá možnost už je o něco zajímavější. Je totiž k dispozici i placení vaší platební kartou. Postup daného využití je přitom velmi jednoduchý a zvládne ho každý. Prvním krokem je přihlášení do administrace, kde vám následně Kredito24 vygeneruje vaše platební údaje, spojené s platební bránou. V rámci ní už jenom jednoduše uvedete potřebná čísla vaší karty a stisknete příslušné tlačítko. Rázem dojde k tomu, že je platba provedena.

Vše v rámci webu Kredito24.cz

Výhodou této cesty je určitě to, že vše zvládnete z pohodlí domova, bez nutnosti navštěvovat konkrétní banku. Stačí jediné, a to mít k dispozici svou platební kartu. Ani tím ale výhody nekončí. Ta hlavní není spojena jenom s jednoduchostí, ale je spojena také s rychlostí. Tím, že k platbě využijete platební bránu webu Kredito24.cz máte jistotu v tom, že se peníze převedou skutečně velmi rychle. Máme-li být konkrétní, tak dojde k samotnému převodu okamžitě. Díky tomu nemusíte myslet na časové prodlevy spojené s běžnou bankovní platbou a peníze můžete tímto způsobem vrátit třeba i poslední den splatnosti, pár minut před půlnocí. Budete mít jistotu, že platba dorazí jak dorazit má.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.