Po

Jak si požádat o půjčku Cofidis?

instituce-cofidis.jpg
foto: Cofidis

Tento nebankovní poskytovatel nabídne svým klientům širokou škálu zajímavých půjček. Zajímá vás, jak si o ně požádat? Podívejme se společně na možnosti, které Cofidis může nabídnout.

Prvním krokem by měl být samozřejmě správný výběr konkrétního úvěrového produktu. Naším cílem by tedy mělo být vybrat si v první řadě typ půjčky. Tedy to, zda hledáme úvěr neúčelový, účelový, nebo zda si chceme požádat s naším partnerem nebo partnerkou. Pokud v tomto ohledu máme jasno, je dobré přemýšlet i nad tím, kolik peněz budeme konkrétně potřebovat. Teprve poté je dobré přejít k samotné žádosti.

U Cofidis dominuje online žádost

Tu dnes využívá stále více lidí, jelikož je logicky spojena s celkovým pohodlím toho, že si požádáte z vašeho domova. Stačí k tomu počítač nebo notebook. Vše je řešeno prostřednictvím interaktivních formulářů, v rámci kterých si jednoduše nastavíte, kolik peněz potřebujete. U řady půjček nabídne Cofidis až 500 000 korun českých. Druhým krokem je volba délky splatnosti, která je v mnoha případech také ve vašich rukách. Následně už stačí vyplnit krátký formulář a žádost o půjčku plnohodnotně odeslat.

O Cofidis půjčky bez registru lze požádat i telefonicky

Je ještě druhá cesta, která souvisí s tím, jak si o tento úvěrový produkt požádat. Ta cesta vede přes váš mobilní telefon, nebo přes vaši pevnou linku. Jediné, co v tomto ohledu stačí, je zavolat na zákaznickou linku a říci svůj požadavek. Tato cesta má samozřejmě výhodu v tom, že si budete moci nejenom požádat o Cofidis půjčky bez registru, ale můžete se operátora nebo operátorky ihned zeptat i na několik případných informací, které v rámci půjčky máte. To se hodí ve chvíli, kdy stále ještě nemáte jasno o výběru. Následně už stačí jenom zvolit kombinaci částky a splatnosti a nadiktovat své kontaktní údaje, stejně jako nadiktovat údaje osobní.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.