Články na téma finance, půjčky, oddlužení a nebankovní půjčky

Čt

Co by jídelníček na hubnutí rozhodně neměl obsahovat?

Dieta by měla být spojena se správnou skladbou jídel. Ta by měla být vyvážená, stejně jako pestrá. Podívejme se na to, co by jídelníček na hubnutí rozhodně neměl obsahovat, pokud chceme zhubnout. Začněme ale nejprve tím, co by měl obsahovat v ideálním případě. Je to jak dostatek ovoce a zeleniny, tak je to také dostatek bílkovin, ale i vlákniny.

číst článek
Čt

Odpuštění dluhů není u insolvence nic neobvyklého

Říkáte si, že vám dluhy nikdo neodpustí? Omyl. Je tu insolvence, které to dokáže. Nemyslíme však tu, která je určena firmám. Při dotazu, co je insolvence totiž myslíme konkrétně tu, která je pro fyzické osoby.

číst článek
Čt

Komu splácíme své dluhy při oddlužení?

Když si vezmeme půjčku, je jasné, že ji splácíme konkrétní bance, nebo nebankovní společnosti. Jak je to v případě, kdy si požádáme o oddlužení, které nám je schváleno? To vám snadno vysvětlíme.

 

číst článek
Čt

Jak vyrazit na MS v hokeji 2016?

Jste milovníkem hokeje? Potom jistě víte, že se blíží MS v hokeji 2016. Aktuálně je ideální doba k tomu, začít se zajímat o to, jaké možnosti se nabízejí, pokud ho chcete navštívit i vy.

číst článek
Čt

Tipsport pomáhá i začínajícím sázkařům

Kurzové sázení láká stále více, jelikož může být spojeno s poměrně malým rizikem. Jediné, co je důležité, je nutnost volby správné sázkové kanceláře. A tou může být určitě třeba Tipsport. Podíváme-li se na několik důvodů, musíme určitě vyjmenovat ty, které se vážou k tomu, že Tipsport.cz pomáhá hlavně začínajícím sázkařům.

číst článek
So

Kde si nechat vyplatit výhru ze Šťastných deset?

Vsadili jste si Šťastných deset a vyhráli jste? Gratulujeme. Zajímat by vás měla ještě jedna informace, a to ta spojená s tím, kde vám bude vaše výhra vyplacena. Primárně záleží na tom, kolik vyhráváte. Začneme samozřejmě těmi nejmenšími výhrami, které jsou pod jedním tisícem korun.

číst článek

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.