Články na téma finance, půjčky, oddlužení a nebankovní půjčky

Čt

Jak dlouho může trvat oddlužení?

Mluvíme-li o oddlužení, máme na mysli zákonný proces, při kterém jsou eliminovány naše dluhy. Na co bychom při jeho popisu neměli zapomínat, to je délka toho, kdy budeme dluhy takto řešit.

číst článek
Čt

Víte, proč je odborná pomoc při hubnutí tak důležitá?

Když jsme na něco sami, jenom málokdy můžeme dosáhnout úspěchu. To platí v mnoha oblastech našeho života. Hubnutí není výjimkou. Podívejme se, proč je pomoc odborníka tak důležitá.

číst článek
Čt

Metody hubnutí, které je nejlepší vynechat

Plánujete radikální změnu životního stylu, se kterým bude souviset také hubnutí? Pokud je tomu skutečně tak, potom je dobré si říci, že jsou cesty, které je dobré vynechat. Jaké konkrétně to jsou? První je spojena s hladověním. I když v různých časopisech stále narazíme na podobné rady, rozhodně je nezkoušejte.

číst článek
Čt

Známe nejdůležitější podmínky, které má oddlužení

Ne každému je jeho žádost o oddlužení schválena. Může to být hlavně proto, že nesplnil konkrétní podmínky. Podívejme se proto společně, jaké dnes patří k tomu skutečně nejdůležitějšímu.

číst článek
Čt

Kvalitní jídelníček je při hubnutí základ

Také si myslíte, že je ten správný čas pro vaše hubnutí? Pokud ano, rozhodně nevěřte různým zázračným dietám. Jedinou správnou cestou je dietní jídelníček. A jak konkrétně by měl vypadat? Podívejme se společně na základní charakteristiku toho, jak by měla taková dieta vypadat.

číst článek
Čt

Víme, proč je oddlužení tak lákavé

Slyšeli jste už o oddlužení? Pokud ano a uvažujete o něm, přinášíme vám několik hlavních informací, které vás jasně přesvědčí o tom, proč je tak lákavé a samozřejmě také využívané. Pozitiv je mnoho.

číst článek

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.