Články na téma finance, půjčky, oddlužení a nebankovní půjčky

Čt

Kde a jak si u Sazkabet vsadit?

Rozhodli jste se, že se vrhnete do víru kurzových sázek? Nejprve je dobré vybrat si správnou sázkovou kancelář. Tou je rozhodně Sazkabet, za kterou nestojí nikdo jiný, než obrovský gigant jménem Sazka. Nyní je důležité říci i to, kde konkrétně si budete moci vsadit.

číst článek
Čt

Insolvence dokáže vyřešit každý dluh

 

Máte problémy se svými závazky? Potom jistě víte, že jednou z cest je insolvence. Tedy proces, v rámci kterého díky pomoci státu eliminujete všechny své dluhy. A jaké konkrétně lze vyřešit?

 

číst článek
Čt

U Chance si vsadíte na pobočce, ale i online

Rozhodli jste se, že si vsadíte? Potom je dobrou volbou sázková kancelář Chance. Společně se podíváme na to, kde a jakými možnostmi si vlastně můžete podat svůj výherní tiket. Možnosti jsou tři a my tak začneme variantou, která byla oblíbená hlavně v minulosti. Jednalo se o cestu spojenou s tím, že si vsadíme na pobočce.

číst článek
Čt

Je lepší paušál, nebo předplacená karta Vodafone?

Rozhodli jste se pro tohoto operátora a nevíte, jakou konkrétní službu z jeho nabídky zvolit? Podívejme se společně na to, čím se obě varianty liší. Stejně tak se podíváme i na výhody a negativa.

číst článek
Čt

I neřešitelné dluhy zvládnete pomocí oddlužnění

 

Stačí prošvihnout několik splátek u našich půjček a problém je na světě. Rázem se mohou objevit velké neřešitelné dluhy. Cesta z nich přece jenom vede a přináší ji oddlužnění. Co vlastně umí?

 

číst článek
Čt

Jaké doklady potřebujete k půjčce od Air Bank?

Je více než jasné, že vyřízení téměř jakékoliv půjčky se neobejde bez odpovídajících dokladů. Podívejme se proto na to, jaké konkrétně bude chtít Air Bank a právě její nabízená půjčka.

 

číst článek

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.