Články na téma finance, půjčky, oddlužení a nebankovní půjčky

Čt

Přefinancujte si svoje půjčky u ČSOB a začněte žít nový život!

Poplatky, poplatky a zase samé poplatky! Také někdy přemýšlíte nad tím, že by Vašim financím bylo mnohem lépe doma pod polštářem? V tom případě jste zřejmě klienty nesprávné banky, která mnohem více myslí na sebe než na Vás.

číst článek
Po

Půjčka před výplatou bez poplatku předem

V dnešní době existuje mnoho možností, jak si půjčit. Firmy se v nabídce zejména krátkodobých půjček předhánějí. Rovněž také neustále zrychlují a vylepšují proces podání žádosti o půjčku, její schválení a vyplacení. Mnohdy netrvá déle než deset minut.

 

číst článek
Po

Komerční banka Vám s úvěrem Gaudeamus dovolí užít si studium naplno

Studentská léta! Na ta každý vzpomíná rád a se značnou dávkou nostalgie. Jistě jste to již také od někoho slyšeli. Jsou to prý léta bezstarostná, kdy má člověk nejvíce času sám pro sebe a také na to, aby si užíval, než se vstupem do práce definitivně překročí práh dospělosti.

číst článek
Po

Inovace má jméno Japonská půjčka

Jistě všichni znáte společnost Home Credit, věděli jste ale, že měli produkt Click Credit? Nyní už neexistuje žádný Click Credit, ale pouze Japonská půjčka. Tato nová půjčka je malá jako Bonsaj a rychlá jako Šinkanzen. Tento slogan vymyslela sama společnost a je nutné uznat, že je výstižný.

číst článek
Po

Mějte se dobře s účtem Genius bene+ od GE Money

Banka, která za vedení Vašeho účtu nechce žádné poplatky a ještě si své klienty předchází různými dárky? Tomu přece nemůže rozumný člověk uvěřit! Vidíte a přece se taková najde. Pro ověření důvěryhodnosti této informace se můžete obrátit na klienty GE Money, kteří vlastní běžný účet Genius bene+.

číst článek
Po

Česká spořitelna a její Svobodná hypotéka Vám zajistí skutečnou svobodu

Každý člověk má své sny a zpravidla záleží jen na něm, zda se mu je v průběhu života podaří vyplnit. Mezi sny celé řady z nás patří i ten o pořízení vlastního bydlení, případně vylepšení toho stávajícího. Kde však na něj vzít potřebné finance?

číst článek

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.