Články na téma finance, půjčky, oddlužení a nebankovní půjčky

Út

Jak u Kredito24 splatit svou půjčku? Dvěma způsoby

Pokud si vezmeme půjčku, je třeba ji také splácet. U většiny poskytovatelů to lze jenom běžným převodem, kdy je třeba počítat s časovou prodlevou. V rámci společnosti Kredito24 je to jinak.

číst článek
So

Kam můžeme s portálem Slevomat vyrazit nejen na dovolenou?

Na dovolenou, nebo třeba na víkendový pobyt dnes chce vyrazit každý z nás. Podívejme se proto na to, kam nás může vzít oblíbený web Slevomat. Možností je aktuálně na několik desítek.

číst článek
St

Půjčku Provident vyřídíte odkudkoliv

Jsou někteří bankovní i nebankovní poskytovatelé, kteří působí jenom v určité lokalitě. Naštěstí jsou zde i tací, kteří působí po celé České republice. Jedním z takových je i Provident. Jaké má výhody?

číst článek
Ne

Air Bank úročí peníze na běžném účtu vysokou bonusovou sazbou 1,1 %

Jste již otráveni z nabídky většiny českých bank? Není se čemu divit! Všude Vám slibují výhodné úroky, mimořádně vysoké zhodnocení Vašich úspor, ale skutek utekl! V mnoha finančních institucích se nakonec Vaše úspory začnou ještě ztenčovat zásluhou různých poplatků.

číst článek
Čt

Na co lze využít půjčky od Profi Credit?

Uvažujete nad tímto poskytovatelem a zajímá vás, na co konkrétně můžete dostupný typ půjček konkrétně využít? Podívejte se spolu s námi na aktuální možnosti, které Profi Credit nabídne.

číst článek
Po

Oddlužení manželů přináší jistá úskalí

Proto, aby bylo povoleno oddlužení manželů a byl oddlužen jejich společný majetek, musí podat insolvenční návrh a žádost o oddlužení každý za sebe. Ve skutečnosti však často podá návrh jen jeden z nich.

číst článek

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.