V mBank obdržíte do 30. 9. 2015 při založení osobního účtu 500 Kč!

instituce-mbank.jpg
foto: mBank

Každý bude zřejmě souhlasit s tím, že od své banky očekává co nejlepší chování ke své osobě. Správná banka by se neměla bát dát najevo, že si svého klienta váží i prostřednictvím různých dárků.

Dosud jste od té své žádný nedostali? Chyba! V tom případě je nejvyšší čas zřídit si osobní konto v mBank. Jen zde Vám při založení účtu dají jen tak 500 Kč!

V mBank úročí osobní konto 2 % p. a.

Tím, že obdržíte 500 Kč, však vstřícnost této bankovní instituce zdaleka nekončí! Po dobu prvních 6 měsíců bude vaše mKonto úročeno pro zůstatky do 50 000 Kč 2 %. Kde vám něco podobného nabídnou? O tom, že mBank je skutečně tou nejlepší možnou volbou, svědčí skutečnost, že založení i vedení účtu je samozřejmě zcela zdarma. Stejně tak můžete provést úplně bezplatně i 3 výběry měsíčně z kteréhokoli bankomatu v České republice. Není se čemu divit, že davy nových klientů, které se nyní ženou do této banky, připomínají lavinu!

Klienti ke svému osobnímu účtu u mBank.cz obdrží také kartu VISA Classic zdarma

Jakým způsobem získat k osobnímu účtu mKonto zcela zdarma i bezkontaktní platební kartu VISA Classic? Je to úplně jednoduché! Stačí s ní zaplatit měsíčně v obchodech nebo na internetu minimálně 500 Kč a její vedení vás nic nestojí. Těžko je možné najít člověka, který v dnešní době měsíčně tyto výdaje nemá! Pokud přece jen kartu VISA nevyužijete, nic se neděje, její vedení stojí pouhých 29 Kč měsíčně. Navíc vám ji nikdo nenutí, klidně si můžete otevřít i účet bez karty! Jestliže máte obavy, že přechod do nové banky bude komplikovaný kvůli složitému měnění trvalých příkazů a inkasa, nemusíte se bát. V mBank.cz vše zařídí ochotně za vás a tyto operace se budou dít na vašem účtu také zdarma! Pospěšte, bonusových 500 Kč obdržíte jen do konce září!

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.