Po

Komerční banka Vám s úvěrem Gaudeamus dovolí užít si studium naplno

instituce-kb.jpg
foto: Komerční banka

Studentská léta! Na ta každý vzpomíná rád a se značnou dávkou nostalgie. Jistě jste to již také od někoho slyšeli. Jsou to prý léta bezstarostná, kdy má člověk nejvíce času sám pro sebe a také na to, aby si užíval, než se vstupem do práce definitivně překročí práh dospělosti.

Také Vás jistě nemusí nikdo dlouho přemlouvat, abyste zašli posedět s přáteli, do kina na nový filmový trhák nebo fandit na nějaké sportovní utkání. Zároveň si však také musíte z něčeho zaplatit ubytování, jíst a kupovat stále dražší pomůcky. Kde na to všechno vzít, abyste si mezi svými spolužáky nepřipadali jako chudáci? Jak je možné, že oni si tohle všechno mohou dovolit? Pravděpodobně již o něco dříve než Vy přišli na výhody, které jim nabízí úvěr pro studenty Gaudeamus.

Komerční banka láká studenty na studentský úvěr Gaudeamus

Studenti mohou úvěr Gaudeamus využít výhradně pro osobní, nepodnikatelské potřeby. Nabízí se jim tak jedinečná šance k úhradě nákladného školného či jiných výdajů spjatých se studiem. Protože má Komerční banka dobrý přehled o finanční situaci většiny současných studentů, sjednání úvěru se děje s nulovým poplatkem a také nízká úroková sazba je samozřejmostí. Maximální doba splatnosti je přitom až deset let. Splátky úvěru jsou prováděny z běžného účtu, který si je vhodné spolu s úvěrem u této banky založit.

KB nabízí úvěr Gaudeamus i studentům bez vlastního příjmu

Je pochopitelné, že celá řada studentů ještě nemá svůj vlastní dostatečný příjem. To však v žádném případě neznamená, že by měli smutně svěsit hlavu. KB poskytne úvěr Gaudeamus i jim, pokud se zajistí ručením třetí osoby, případně vkladem u této banky. V průběhu studia je navíc možné odložit si splátky jistiny. Starostí s penězi si v budoucnu ještě užijete nadmíru, proto se léta studií snažte prožít co nejefektivněji a využijte k tomu úvěru Gaudeamus!

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.