Čt

Jaké doklady potřebujete k půjčce od Air Bank?

instituce-airbank.jpg
foto: Airbank

Je více než jasné, že vyřízení téměř jakékoliv půjčky se neobejde bez odpovídajících dokladů. Podívejme se proto na to, jaké konkrétně bude chtít Air Bank a právě její nabízená půjčka.

 

K čemu jsou vlastně požadované doklady nezbytné? Je to primárně k tomu, abychom mohli být dokonale ověřeni. Aby tedy bylo jasné, že si o peníze žádáme skutečně jenom my sami a ne nikdo jiný. Stejně tak jsou doklady nezbytné k tomu, aby byla ověřena i naše bonita. V tomto případě ale máme na mysli ty doklady, které souvisí právě s ověřením našeho konkrétního příjmu.

Jak zjistí Air Bank váš příjem?

Pokud jste klientem banky a máte zde účet, je pro vás připravena jedna velká výhoda. Tou výhodou je informace spojená s tím, že příjem dokládat nemusíte. Je totiž patrný z vašich obratů na účtu a tak není třeba, abyste ho dokládali znovu. Pokud si ale žádáte jako nový a pro banku neznámý klient, už po vás potvrzení o příjmu Air Bank vyžaduje. Stáhnout si ho můžete přímo z webu a následně ho necháte vyplnit a potvrdit vašeho zaměstnavatele. Poté ho předáte zpět do banky, která zadané údaje nejenom ověří, ale primárně je také vyhodnotí. S ohledem na to, zda máte nebo nemáte na konkrétní půjčku nárok.

Jaké doklady totožnosti AirBank vyžaduje?

Potvrzení o příjmu není jediným dokladem, který bude třeba si nachystat. Ještě vás bude čekat další, a to konkrétně druhé potvrzení, kterým ověřujete svou totožnost. Jsou to doklady totožnosti a aktuálně platí, že po vás AirBank bude vyžadovat hned dva. Tím prvním bude občanský průkaz, kterým prokazujete plnoletost, trvalé bydliště a další věci. Dále je třeba ještě druhý průkaz totožnosti, kterým potvrdíte, že jste skutečně osobou na OP. Tímto druhým průkazem může být třeba cestovní pas, stejně jako to může být i váš rodný list, nebo řidičský průkaz. Zde opět platí, že stávající klienti banky se bez dokladů také obejdou.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.