Ne

Air Bank úročí peníze na běžném účtu vysokou bonusovou sazbou 1,1 %

instituce-airbank.jpg
foto: Airbank

Jste již otráveni z nabídky většiny českých bank? Není se čemu divit! Všude Vám slibují výhodné úroky, mimořádně vysoké zhodnocení Vašich úspor, ale skutek utekl! V mnoha finančních institucích se nakonec Vaše úspory začnou ještě ztenčovat zásluhou různých poplatků.

Vyberte si banku, která umí své klienty ocenit a předcházet si je. Nepotrpí si přitom na planá a halasná slova, ale skutečně jedná! Air Bank úročí peníze na Vašem běžném účtu mimořádnou bonusovou sazbou 1,1 %.

Air Bank si předchází drobnější střadatele

Kdo z nás může v dnešní době v klidu říci, že má na běžném účtu nějaké vysoké sumy peněz? Takové zákazníky přitom zpravidla banky preferují! Air Bank však poskytuje svoji bonusovou sazbu klientům, kteří mají na běžném účtu sumu do 100 000 Kč. To je stejné zúročení jako u spořicího účtu. K dosažení těchto příznivých podmínek stačí maličkost, musíte svojí kartou zaplatit minimálně 5krát měsíčně. V dnešní době, kdy se platí všude a za všechno to samozřejmě není žádný problém.

Svůj účet u Airbank  můžete pomocí chytrého internetového bankovnictví pohodlně spravovat z domova

Pokud vlastníte u této instituce běžný účet, nemusíte se zatěžovat s tím, že byste si museli vést domácí účetnictví. Mimořádně chytré internetové bankovnictví to udělá za Vás! Budete se jen užasle dívat na to, co všechno dokáže a jak Vám šetří práci. Dokonalý přehled garantuje již skutečnost, že se platby samy zatřídí do skupin, jako je doprava nebo finance. Nebojte se, že pro Vaše výdaje nemá Airbank odpovídající kolonku. Tu si můžete kdykoli sami založit a určíte si i limit, jenž v daném měsíci nesmíte v konkrétní skupině překročit. Svoje úspory tak máte pod dokonalou kontrolou. Nic si nenalhávejme, tímto způsobem se šetří velmi lehce!

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.