Banky

Kde koupit slevové pobyty pro dva?

Máte v plánu cestovat levně, ale nevíte, kde jednotlivé zájezdy výhodně nakoupit? Pokud tomu tak skutečně je, podívejte se s námi na to, kde můžete najít slevové pobyty pro dva. Možností je řada.

číst článek
Čt

Jaké doklady potřebujete k půjčce od Air Bank?

Je více než jasné, že vyřízení téměř jakékoliv půjčky se neobejde bez odpovídajících dokladů. Podívejme se proto na to, jaké konkrétně bude chtít Air Bank a právě její nabízená půjčka.

 

číst článek
Čt

I UniCredit vám umožní vytvářet finanční rezervy

Nechcete přímo klasickou půjčku, ale zároveň chcete myslet na to, že by bylo dobré mít k dispozici zálohu, kterou byste mohli kdykoliv použít? Pokud ano, je pro vás jako stvořená nabídka UniCredit. Mít k dispozici finanční částku, kterou budeme moci využít, když budeme potřebovat, je určitě ideální volbou pro každého.

číst článek
St

Buďte cool rodiče díky předplacené COOL kartě od Ery!

Časy se mění a výchova dětí je toho typickým důkazem. Zapomeňte na časy, kdy vám rodiče dali na začátku týdne nebo měsíce kapesné v hotovosti do ruky a vy jste s ním běželi do cukrárny, kde jste ho na posezení utratili. 

 

číst článek

V mBank obdržíte do 30. 9. 2015 při založení osobního účtu 500 Kč!

Každý bude zřejmě souhlasit s tím, že od své banky očekává co nejlepší chování ke své osobě. Správná banka by se neměla bát dát najevo, že si svého klienta váží i prostřednictvím různých dárků.

číst článek
Ne

Jaké tři půjčky dnes nabídne Ferratum?

Tato nebankovní společnost je na trhu známá hlavně pro svou mikropůjčku, tedy půjčku před výplatou. Není to ale jediný úvěr, který je k dispozici. Podívejte se spolu s námi na další možnosti.

číst článek

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.